PROTOS - wyposażenie łazienek - O FIRMIE

PROTOS to firma założona i prowadzona przez doświadczonych ludzi, którzy swoją przygodę z wyposażeniem łazienek rozpoczęli ponad 15 lat temu. W obecnej formie firma w Rzeszowie działa od 2004 roku.

Priorytetem naszej firmy jest zadowolenie klientów, które osiągamy poprzez wysoką jakość oferowanych produktów oraz miłą i profesjonalną obsługę.

Jesteśmy bezpośrednim importerem oraz odbiorcą między innymi takich marek jak:  CATALANO, GLOBO, TAU, AZTECA, HANSA, IDEAL STANDARD, RUBEN  czy DOLPHI. Ofertę swą kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak również firm i projektantów wnętrz.

Dzięki bezpośrednim odbiorom w fabrykach, jesteśmy w stanie zaoferować swoim klientom bardzo atrakcyjne ceny.

Sprawia to, że prócz szerokiego grona klientów detalicznych obsługujemy również firmy handlowe, firmy budowlane oraz sklepy internetowe jak również posiadamy odbiorców na Ukrainie czy Słowacji.

Współpracujemy również z grupą architektów i projektantów wnętrz, będących specjalistami w tematyce wystroju wnętrz.

Towar sprzedany w sieci wysyłamy spedycją, natomiast takie miasta jak Kraków czy Warszawa obsługujemy własnym transportem, średnio raz w tygodniu.

Podpisane umowy z instytucjami finansowymi ułatwią pozyskanie kredytu jak również sprzedaż ratalną.

Kameralny klimat pozwoli na spokojne i rozsądne podejmowanie decyzji, a brak dużej ekspozycji zrekompensujemy bardzo dobrymi cenami.

Tutaj można wygodnie usiąść, napić się kawy czy herbaty oraz w spokoju i ciszy uzyskać poradę i pomoc w odpowiednim doborze towaru.

Oferujemy również wykonanie ekskluzywnych projektów na bazie naszego szerokiego asortymentu.

Zapraszamy do współpracy i zakupów.

 

 

 
Aktualnie jesteś w na stronie głównej -> firma